دَم
     
  
مطالب منتخب:
<--!دیار لوگو-->

<نوشته های خودم در زمان جاهلیت!>آرشیو وبلاگ قبلی
آرشیو
موضوع بندی
دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1392
اولین بیانیه انتخاباتی مدیریت جدید وبلاگ دم

این وبلاگ آماده ی برخورد شدید و قاطع با هر نوع بی بی سی، سی ان ان، صدای آمریکا، رادیو فردا، مسکو، داچ وله، سایت ها و وبلاگ های معاند و غیره می باشد. 

ضمنا بنا به در خواست شما دوستان عزیز "ستاد ارتش سایبری وبلاگ دم" آماده ی هر نوع همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت اطلاعات، قوه قضاییه، بسج، نیروی انتظامی، پلیس فتا، ارتش سایبری، خبرگزاری فارس، واحر مرکزی خبر، صدا و سیما، روزنامه کیهان و غیره می باشد.

همچنین با توجه فرمایشات مسئولین عالی رتبه نظام مقدس جمهوری اسلامی و در نظر گرفتن منافع ملی و در راستای عدم هرنوع تحریک عانصر ناآگاه و خوشنودی عناصر خود فروخته رسما از هر نوع فتنه، انحراف، کودتا و اصلاحات اعلام براعت و انزجار نموده همه را به بصریت همراه با تماشای برنامه های روشنگرانه صدا و سیما و  مطالعه روزنامه روشنگر کیهان دعوت می نماید.

بجز موارد فوق این وبلاگ در ایام انتخابات تعطیل می باشد.

پیشاپیش به مسئولین و امت شریف جهت برگزاری انتخاباتی آرام و باشکوه و نیز به رییس جمهور منتخب و همچنین به جناب آقای دکتر سعید جلیلی و سایر نامزدهای محترم تایید شده و تمکین کننده از شورای محترم نگهبان و سایر نامزدهای تایید شده و تمکین کننده از شورای محترم نگهبان تبریک و به جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد خسته نباشید عرض می نماید.

از تمام دوستان مدیریت جدید این وبلاگ و نیز طلبکاران و دوستان و دشمنان و آشنایان شورای نالایق سردبیری سابق تقاضامند است جهت ارتباط با مدیریت جدید، صرفا از طریق سامانه نظردهی وبلاگ اقدام نموده سایر سامانه ها و خطوط سازمان را اشغال نفرمایند.

با تشکر

مرگ بر آمریکا،

مرگ بر انگلیس،

مرگ بر اسرائیل،

مرگ بر منافق،

مرگ بر قلم بدست مزدور،

مرگ بر بی بی سی.


پ.ن: این بیانیه بنا به صلاحدید دوستان محترم قابل تغییر و اصلاح می باشد.


تعداد بازدیدکنندگان: 248891

Powered by BlogSky.com

designed by DAAM group

عناوین آخرین یادداشت ها